Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] połączenie się ze stronę przez ftp


AmOs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

 

Chciałem dziś sobie stworzyć próbną stronę na cba I zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi.

 

 

I sobie nagle pomyślałem że na taki hosting jak cba mogę połączyć się przez File zile.I operować katalogami mojej strony.

 

 

Ale Gdy chciałem się połączyć wyskoczył mi o to taki chwalny błąd ;x I nie było zabawy ; <

 

 

Proszę o to błąd i z góry mam nadzieję że mi ktoś pomoże: ]

 

 


http://imageshack.us/photo/my-images/94/35035435.jpg/

Pozdrawiam, AmOs

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Okey zaraz to sprawdzimy ; D

 

 

 

Edit@@@ Wpisuję dobre i tak nie działa ; /

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

I Nico xD NIe działa Mi ;D Kwiatek masz GG żeby mi pomóc ?

 

Lub tytaki_niesmialy ;x?

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

wbcp.jpg

Wpisz tak samo !

 

 

I znów to samo Hasło hasło ;D

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Widzisz !! xD

 

Cba nie długo wg nas opluje, mam nadzieję że ktoś pomoże :D

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Ok, już wiem :D Zaloguj się na stronie przejdź do zakładki KONTA FTP. Usuń to konto co tam masz i po lewej wybierz: DADAJ URZYTKOWNIKA FTP

Wpszisz wg swojego uznania i potem w host CBA.PL a resztę tak jak tworzyłeś. U mnie ruszyło

Ktoś zrobi ?

:D

Opublikowano

Ok, już wiem :D Zaloguj się na stronie przejdź do zakładki KONTA FTP. Usuń to konto co tam masz i po lewej wybierz: DADAJ URZYTKOWNIKA FTP

Wpszisz wg swojego uznania i potem w host CBA.PL a resztę tak jak tworzyłeś. U mnie ruszyło

 

 

 

Dzięki Panowie Za Pomoc !

 

 

Wiecie co zrobiłem?

 

 

Jeśli ktoś ma takie błędy to zróbcie następująco.

 

 

Zmieńcie W każdy Koncie hasło ^^

 

Wiem wiem Poryte ale mi pomogło :D

 

 

Ozzywiście lecą Like Jak nie ma limitu ;d

 

 

 

Pozdrawiam Temat Do zamknięcia : ]

 

 

@@@Okey Like Dodane!!

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...